Piekļuve

All on four - neizņemama zobu rindas konstrukcija, kas balstīta uz 4 implantiem

Zobu rindas atjaunošana ar neizņemamu konstrukciju, kas tiek dēvēta par All on 4 (viss uz četriem), ir revolucionārs zobārstniecības risinājums, kas ļauj atjaunot visus zobus, izmantojot konstrukciju, kura balstās tikai uz četriem implantiem. 

Šī tehnika ļauj atjaunot funkcionalitāti un estētiku, gadījumos, kad zaudēti vai neatgriezeniski bojāti visi zobi un tos vairs nav iespējams atjaunot.

Atšķirībā no citām implantācijas tehnikām All on 4 koncepcija nodrošina efektīvāku un arī finansiāli izdevīgāku risinājumu visas zobu rindas atjaunošanai ar implantu palīdzību.

Stratēģiski pareizi izvietojot četrus implantus, tiek  nodrošināta stabila pamatne pilnai zobu arkai.

Šī koncepcija ne vien ietaupa laiku, bet arī novērš nepieciešamību pēc sarežģītām kaula pieaudzēšanas manipulācijām, tādējādi padarot šo risinājumu pieejamu arī pacientiem ar atrofētu (samazinātu) žokļa kaula daudzumu. Izmanotjot šo paņēmienu, pacients salīdzinoši īsākā laika posmā atgūst smaidu un pašpārliecinātību, kas krietni paaugstina viņa dzīves kvalitāti.

Savukārt, pateicoties tam, ka šī procedūra tiek plānota un īstenota ar digitālu tehnoloģiju palīdzību, operācijas gaita un implantu pozīcija tiek modelēta pirms operācijas. Precīzai plāna izpildei tiek izmantota implantu pozicionēšanas kape, kas ļauj sasniegt maksimāli precīzāko rezultātu. Tāpat arī izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas tiek iespēju robežās saīsināts procedūras izpildes laiks, kas paaugstina pacienta komfortu. 


Kā notiek procedūra? Lai nodrošinātu kvalitatīvu un drošu rezultātu, ir nepieciešami tālāk norādītie soļi, lai tiktu pie jauna smaida:

1.

Pirmajā vizītē notiek datu apkopošana par pacienta mutes dobuma un vispārējo veselības stāvokli. Tiek paņemts digitālais nospiedums, lai saplānotu nākotnes zobu pozīciju un smaidu, kā arī nepieciešamības gadījuma noteiktu jauno sakodiena augstumu.

2.

Otrās vizītes laikā nepieciešamības gadījumā tiek pielaikoti zobu prototipi, kas palīdz novērtēt jauno zobu izskatu, formu un sakodiena augstumu. Tiek veikts 3D (konusa stara datortomogrāfijas) izmeklējums.

3.

Trešajā vizīte tiek veikta nesāpīga implantācijas procedūra, izmantojot lokālu anestēziju. Kad implanti tiek ievietoti, ārsts implantologs atkārtoti paņem digitālu nospiedumu, lai precīzi izgatavot jaunus pagaidu zobus. Pēc dažām stundām pie implantiem tiek pieskrūvēti jauni pagaidu zobi.

4.

Pirmās četras nedēļas ir ieteicams vairāk ēst mīkstu pārtiku, lai pierastu pie jaunajiem zobiem un nodrošinātu implantu mierīgu integrāciju kaulā. Pēc pilnīgas implantu sadzīšanas, kas parasti aizņem 4-5 mēnešus, tiek izgatavoti pastavīgie zobi.

Cenas

Zobu rindas atjaunošana ar neizņemamu konstrukciju (All On 4). Sākot no
9000
1.Etaps
5446
2.Etaps
3549

 All on 4 koncepta priekšrocības: 


⦁    Palīdz novērst kaula rezorbciju (samazināšanos)

⦁    Samazina dzīšanas laiku

⦁    Mazāk invazīva procedūra

⦁    Nav nepieciešama kaula pieaudzēšana

⦁    Ērtas un neizņemamas zobu protēzes

⦁    Salīdzinoši ātrāk panākams gala rezultāts

⦁    Pagaidu zobi jau operācijās dienā

⦁    Pēc izskata un sajūtām atgādina īstus zobus

⦁    Uzlabo mutes dobuma veselību

⦁    Mainās vizuālais izskats

⦁    Pilnībā atjauno smaidu 

⦁    Atjauno sejas kontūru un uzlabo izskatu

⦁    Uzlabo pārliecību

⦁    Vieglāka kopšana


Before & after

Pacientam tika atjaunota smaida estētika un košļāšanas funkcija ar neizņemamu zobu rindas konstrukciju uz 4 implantiem

Speciālisti

Vitālijs Gnusins
Zobārsts, specializējas implantoloģijā

Šīs mājaslapas pārzinis ir SIA Adenta, kontaktinformācija. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Uzzināt vairāk.

Pieņemt
Noraidīt