PAR MUMS

Gadu pieredze Latvijas tirgū
21
Darbinieki
60
Kopumā ārstēti pacienti
30 324
Ievietotie implanti
6 278
Facebook lietotāju vērtējums (no 5)
4.8
Mūsu zobārstniecības klīnika ir atvērta jums jau vairāk kā 20 gadus. Šo gadu laikā mēs esam izauguši par lielāko un par vienu no visprestižākajām zobārstniecības klīnikām Latvijā.

Klīnikas vadošais protēzists profesors Pēteris Apse praktizē zobārstniecību Latvijā vairāk nekā 20 gadus un viņa kolēģi tika dažus gadus mazāk. Liela daļa mūsu ārstu vienlaicīgi ir arī Rīgas Stradiņa Universitātes akadēmiskais personāls, kas nodrošina mūsu klīnikas augstu zināšanu un praktiskās darbības kvalitātes standartu.

Zobārstniecības prakse ir veidota ņemot par paraugu Kanādas modeli, nodrošinot mūsu darbības caurspīdīgumu, kā arī ikdienas darbā vadoties pēc principa – “informē pirms dari”.

Mūsu mērķis ir, sniedzot zobārstniecības pakalpojumus, paaugstināt zobu veselību izmantojot jaunākās tehnoloģijas un savlaicīgu profilaktisko ārstēšanu. Mūsu klīnikas augsti kvalificētais un labi apmācītais personāls, strādājot saliedētā komandā, nodrošina augstākās kvalitātes zobārstniecības pakalpojumus. Mūsu komandas darbs ir balstīts uz nepārtrauktu savstarpējo komunikāciju, lai rastu savstarpējo sapratni ārstēšanas mērķu sasniegšanai.Kas ir zobu implants
Zobu balināšanas procedūra ar Fläsh balināšanas sistēmu
Smaganu plastiskā ķiruģijaSeko līdzi mūsu jaunumiem Facebook

Mūsu partneri

gallery image next gallery image previous gallery image close
1 / 3
close

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Piekrist Uzzināt vairāk