Piekļuve

Zobu taisnošana ar kapēm

Pieteikties konsultācijai
+371 67 339 300

Arvien straujāk attīstītās modernās tehnoloģijas visā pasaulē. Tai skaitā arī medicīnā un zobārstniecībā. Ortodontija ir viena no aktīvāk augošām nozarēm zobārstniecībā, kas nu jau pāriet uz digitālo zobārstniecības modeli, kurā iespējams veiksmīgāk un precīzāk plānot pacientu ārstēšanu.

Gan pusaudžiem, gan pieaugušajiem ir iespēja izvēlēties zobu regulējošās kapes. Tādā veidā iespējams saplānot zobu pārvietošanu vēl pirms tiek uzstādīta ortodontiskā aparatūra, kas dod lielas priekšrocības gan ārstam, gan pacientam jau redzēt iespējamos rezultātus un progresu pašā sākumā. 

Zobu regulējošās kapes, kas ir mūsdienīga, ātri augoša un augsti novērtēta metode zobu regulēšanā, spēj sniegt pacientiem skaidrāku priekštatu kā izskatīsies viņa zobi pēc regulēšanas. Regulējošās kapes spēj sniegt ne tikai estētiku, bet uzlabo arī higienas iespējas un komfortu ikdienas ārstēšanā


Pirms & pēc

Speciālisti

Viktors Avkštols
Sertificēts Protēzists, Sertificēts ortodonts, Klīnikas vadītājs
Alīna Gončarova
Sertificēta Ortodonte
Sazinies ar mums
Nokļūšanas norādes
Pieteikties konsultācijai

Šīs mājaslapas pārzinis ir SIA Adenta, kontaktinformācija. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Uzzināt vairāk.

Pieņemt
Noraidīt