Piekļuve

Zobu taisnošana ar breketēm

Breketes ir visbiežāk pielietotā ārstēšanas metodē ortodontijā. Breketu sistēma var nodrošināt kontrolētas visu zobu kustības un pārvietot atsevišķu zobu vai zobu grupu. Brekete tiek pielīmēta pie zoba virsmas, netraumējot pašu zobu. Tad pielīmētajās breketēs tiek iestiprināts loks, kurš, mijiedarbojoties ar tām, iztaisno zobus.

Metāliskās breketes

Klasiskais breketu veids ir metāliskās breketes. Tās tiek izgatavotas no augstvērtīgu niķeļa, titāna un citu metālu sakausējuma un efektīvi regulē zobus. Parasti šo breketu veidu izvēlas jaunieši, jo loks breketē tiek stiprināts ar speciālu elastīgu gumiju. Pacients katru reizi nākot uz brekešu pievilkšanu, var izvēlēties kādu no dažādu krāsu gumijām un tas zobu regulācijas procesu padara interesantāku un jauniešiem pievilcīgāku.

Estētiskās breketes

Tās izgatavoto no keramikas vai sintētiskā safīra. Tās ir baltas vai praktiski caurspīdīgas, un, ja tiek lietots arī balts loks, padara zobu regulēšanu estētiski pievilcīgāku, nekā tas ir metālisko breketu izmantošanas gadījumā.


Cenas

Ortodontijas speciālista konsultācija bērniem līdz 18 gadu vecumam
49
Ortodontijas speciālista konsultācija 
69
Panorāmas rentgens (OPG)
49
Cefalograma klīnikas pacientiem
39
Keramikas breketes 1 žoklim
1049
Metāla breketes 1 žoklim
789
Apmeklējums breketu regulēšanai 1 žoklim
69
Piemaksa par baltā vai apzeltītā loka maiņu, uzlikšanu vienam žoklim
19
Breketes atkārtota pielīmēšana
49
Breketu noņemšana
69
Fiksētais reteiners
89
Retensijas kape
139
Visas cenas

Speciālisti

Viktors Avkštols
Sertificēts Protēzists, Sertificēts ortodonts, Klīnikas vadītājs
Alīna Gončarova
Sertificēta Ortodonte

Šīs mājaslapas pārzinis ir SIA Adenta, kontaktinformācija. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Uzzināt vairāk.

Pieņemt
Noraidīt