+371 67 339 300
Piekļuve
Sazinieties

Zobu balināšana

Pieteikties konsultācijai
+371 67 339 300

Gadu gaitā zobi dabīgi paliek tumšāki, tomēr plankumus var radīt dažādi ēdieni un dzērieni, piemēram, kafija, tēja un ogas, dažādas zāles, kā piemēram, tetraciklīns, kā arī smēķēšana vai zobu traumatisks bojājums. Ir pieejami dažādi zobu balināšanas veidi gan pie zobārsta, gan mājas apstākļos.Cenas
Kādas ir pakalpojumu cenas?

Ārsti

Ingrīda Krasta
Zobārste, speciālists mutes gļotādas slimību ārstēšanā.
Dina Lietuviete – Vēvere
Zobārste
Ginta Opmane
Zobārste
Inga Ozoliņa
Zobārste
Antra Ragauska
Sertificēta Protēziste
Rūta Rastiņa
Zobārste
Diāna Rožkalne
Zobārste
Zane Tereščuka
Zobārste
Raivo Pusbarnieks
Zobārsts
Ilze Žuravļova
Zobārste
Jūlija Kuzmenko
Higiēniste

F.A.Q

Zobu balināšana AR LAMPU

Kas Jums jādara?


Vismaz nedēļu pirms procedūras apmeklējiet higiēnistu mūsu klīnikā.

Higiēnists notīrīs zobakmeni un mīksto aplikumu no Jūsu zobiem, kā arī konsultēs par nepieciešamajām zobu ārstēšanas procedūrām, ja tādas ir nepieciešamas, jo jebkuru balināšanas procedūru var veikt tikai VESELIEM zobiem.

Pēc vai kopā ar higiēnista apmeklējuma piesakiet nelielu konsultāciju pie mūsu ārstiem, lai:

konstatētu, vai nepastāv kādi iemesli kāpēc Whitesmile Flaesh balināšana nav iespējama;

konstatētu, vai nebūs nepieciešama redzamo „balto” plombu maiņa.

Ja Jūsu priekšzobos ir plombas, BALINOT TĀS TONI NEMAINĪS un atšķirsies no pārējās zoba krāsas.


Piesakiet Whitesmile Flaesh balināšanas procedūru.

Kā notiek Whitesmile Flaesh balināšanas procedūra!


Tā sākas ar nelieliem sagatavošanās darbiem, kuru laikā, Jūsu lūpas un smaganas tiek pārklātas ar speciālu aizsarg materiālu un mutē ievietots speciāls lūpu un mēles aizsargs.

Tad uz Jūsu zobiem rūpīgi tiek uzklāts gēls, kas satur balinošo vielu – ūdeņraža peroksīdu. Gēls tiek pakļauti speciālās lampas iedarbībai, kas to aktivizē.

Gēla uzklāšana notiek 3 reizes pa 10 līdz 15 minūtēm. Procedūras laikā Jūs varat atpūsties un klausīties mūziku.

Pēc balināšanas procedūras mūsu klīnikas ārsti Jums izsniegs speciālu bezmaksas zobu pastu, kas satur īpašu vielu hidroksilapatītu, fluoru un ksilitolu. Zobu pasta ir paredzēta balināšanas procesa radītā īslaicīgā zobu jūtīguma mazināšanai un iegūtā rezultāta uzturēšanai.

Zobu kopšana pēc balināšanas procedūras.


Lai saglabātu iegūto zobu krāsu Jums sistemātiski jāveic ikdienas zobu higiēnas procedūras:


divas reizes dienā jātīra zobi ar zobu birsti un pastu;

vismaz vienu reizi dienā jātīra zobu starpas ar zobu diegu;

ik pa laikam jālieto baltumu uzturošos gēlus.

jāievēro balto diētu.

Zobu balināšana MĀJAS APSTĀKĻOS

Pie mums pieejami dažādi zobu balināšanas līdzekļi, taču pirms to lietošanas ieteicams konsultēties ar zobārstu par Jūsu zobu balināšanas lietderību, jo var būt kontrindikācijas (lielas plombas, atkāpušās smaganas, jutīgi zobi, erozijas).

Zobārsts var piedāvāt Jums citas pieejamās alternatīvās metodes. Var izveidot individuālas kapes, balinošo gēlu iepilda šājās kapēs, un kapes uzliek uz zobiem. Balināšanas procedūras ilgums atkarīgs no izvēlētā preperāta sastāva un vēlamā rezultāta. Ir balinātāji, kurs atstāj uz 1 stundu, ir tādi, kurus var atstāt uz nakti, ejot gulēt. Mūsu klīnikā pieejami mājas apstākļiem piemēroti balināšanas komplekti gan uz individulizētam kapēm, gan standarta kapēm, kuras jau ir balināšanas komplektā iekļautas. Jautā savam higiēnistam vai zobārstam par zobu balināšanu mājās.

Iespējamās problēmas

Balināšanas efekts neatbilst vēlamajam. Cēlonis var būt tas, ka dažādu zobu virsmas un krāsa ir atšķirīga, zobu baltums var atšķirties arī pēc balināšanas.

Ja zobu krāsas maiņa ir notikusi dziļi dentīnā, balinošais efekts var būt mazāks, nekā gaidīts.

Zobi var kļūt jutīgi pret temperatūras izmaiņām. Tā notiek diezgan bieži, un jutīgums parasti izzūd pēc divām vai trim nedēļām. Ja smaganas ir atkāpušās, zobu jutīgums var būt lielāks.

Var kļūt jutīgas smaganas, bet smaganu jutīgums parasti pāriet vienas vai divu nedēļu laikā.

Saistībā ar zobu plombām balinošais efekts var būt plankumains.

Neviens zobu balinātājs nevar izbalināt plombas, tādēļ var būt nepieciešams tās nomainīt, lai to krāsa atbilstu izbalinātajiem zobiem.

Balinošais efekts parasti saglabājas apmēram divus gadus, bet tas var mainīties atkarībā no ēdiena, kuru Jūs lietojat. Balinošo efektu var pagarināt, lietojot zobu pastas ar balinošām sastāvdaļām.

Sazinies ar mums
Nokļūšanas norādes
Pieteikties konsultācijai

Šīs mājaslapas pārzinis ir SIA Adenta, kontaktinformācija. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Uzzināt vairāk.

Pieņemt
Noraidīt