+371 67 339 300
Piekļuve
Sazinieties

Ārstēšanas plānošana un diagnostika

Pieteikties konsultācijai
+371 67 339 300

Ja jūs vēlaties pilnīgu jūsu zobu, smaganu un zobus balstošā kaula novērtējumu, pieprasiet savam zobārstam pilnīgu mutes dobuma pārbaudi.

Izmantojot iegūto informāciju, jūsu zobārsts izveidos jums individuālo ārstēšanas plānu, kurā būs aprakstīts jūsu zobu veselības stāvoklis, aprakstītas nepieciešamās un iespējamās ārstēšanas metodes, kā arī norādītas ārstēšanas izmaksas.

Cenas
Kādas ir pakalpojumu cenas?

F.A.Q

KAS JĀDARA JUMS

Zvaniet administratorei un piesakiet vizīti pie sevis izvēlētā zobārsta (lielākoties vizīte aizņems apmēram pusi no stundas).

Pirmajā tikšanās reizē administratore pieprasīs nedaudz informāciju par jums (adresi, telefona numuru, personas kodu), informācija nepieciešama jūsu pacienta kartiņas izveidei.

KO DARĪS JŪSU ZOBĀRSTS

Caurskatīs jūsu medicīnisko un zobārstniecības vēsturi, kas dos zobārstam pietiekamu informāciju jūs ārstēšanas metožu plānošanai.

Uzņems rentgena fotogrāfijas ar panorāmas rentgena aparātu, kā arī veiks specifisku sektoru fotografēšanu ar mazajiem rentgena aparātiem.

Nofotografēs zobus to sākotnējā stāvokļa vizuālai dokumentēšanai. Fotogrāfijas vēlāk kalpos kā palīgmateriāls komunikācijā ar jums.

Ja tas būs nepieciešams, izveidos jūsu augšžokļa un apakšžokļa atlējumus, kas vēlāk kalpos kā viena no vadlīnijām diagnozes uzstādīšanā un ārstēšanas plāna izstrādē.

Zobārsts, apkopojot pārbaužu rezultātus un izstrādāto ārstēšanas plānu, izmantojot iegūtos fotoattēlus, rentgena attēlus un atlējumus, Jums izskaidros un vizuāli parādīs Jūsu zobu esošo stāvokli un nepieciešamās ārstēšanas metodes.

Nobeigumā zobārsts izsniegs jums vēstuli, kurā būs norādīta jums uzstādītā diagnoze, ieteicamais ārstēšanas plāns, kā arī ārstēšanas izmaksas.

Sazinies ar mums
Nokļūšanas norādes
Pieteikties konsultācijai

Šīs mājaslapas pārzinis ir SIA Adenta, kontaktinformācija. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Uzzināt vairāk.

Pieņemt
Noraidīt