+371 67 339 300
Piekļuve
Rakstiet mums

Konsultācija, ārstēšanas plānošana un diagnostika

Pieteikties konsultācijai
+371 67 339 300

Ārstēšanas stūrakmens ir radušos medicīnisko un estētisko sūdzību pareiza apzināšana un precīza diagnostika. Mūsu klīnikas profesionāļi un mūsu klīnikā pieejamās tehnoloģiskās iespējas, ļauj nodrošināt modernu un precīzu Jūsu zobu, smaganu, zobus balstošā kaula un ādas medicīnisko novērtējumu.

Izmantojot iegūto informāciju, mūsu klīnikas speciālisti izveidos Jūsu individuālo ārstēšanas plānu, kurā būs aprakstīts Jūsu mutes un ādas veselības stāvoklis, detalizēti aprakstītas iespējamās ārstēšanas metodes un ārstēšanas izmaksas.

Cenas
Kādas ir pakalpojumu cenas?

F.A.Q

KĀ NOTIEK TIPISKA PIRMĀ VIZĪTE MŪSU KLĪNIKĀ

Saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem, ierodoties uz vizīti mūsu klīnikā, ik reizi ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Pieaugušajiem klientiem tā ir ID karte vai pase, bērniem – dzimšanas apliecība vai vecāka pase, kurā ir veikts ieraksts par bērnu.

Mūsu klīnikas reģistratūras darbinieces izveidos Jūsu medicīniskās uzskaites kartiņu, kā arī lūgs Jūs parakstīt piekrišanu Jūsu personas datu apstrādei.

Uz vizīti Jūsu uzaicinās jūsu ārstējošais ārsts vai ar ārstu komandā strādājošais ārsta asistents.

Ārsta kabinetā tiks veikta sākotnējā aptauja par jūsu vispārējo veselības stāvokli, lai konstatētu iespējamos medicīniskos riskus Jūsu ārstēšanas procesā, to fiksējot Jūsu ambulatorajā kartiņā.

Turpinājumā tiks noskaidrotas Jūsu sūdzības un vēlmes, kuras arī tiks ierakstītas iepriekšminētajā ambulatorajā kartiņā.

Tālāk tiks veikta jūsu mutes dobuma vizuālā apskate un tās rezultāti tiks fiksēti ambulatorajā kartiņā.

Ja būs nepieciešams, var tikt uzņemtas rentgena fotogrāfijas vai veikta 3 dimensiju koniskā stara datortomogrāfija.

Ortodontiskās ārstēšanas gadījumā papildus var tikt veikta cefalogramma un vizuālā fotografēšana, tā pat kā gadījumā, ja būs nepieciešams veikt zobu protezēšanu.

Apkopojot iegūtos rezultātus, jūsu ārsts izskaidros Jums iespējamos ārstēšanas variantus, sagatavos ārstēšanas plānu un norādīs plānotās ārstēšanas izmaksas.

Sarežģītākos gadījumos ārstēšanas plāns ar iespējamajiem ārstēšanas variantiem tiks nosūtīts uz jūsu norādīto e-pasta adresi, vai detalizēti pārrunāts nākamajā ārstēšanas plānošanas vai uzsākšanas vizītē.

Ja ārstēšanas plāns tiks sagatavots vizītes laikā, Jūsu ārsts izsniegs Jums detalizētu sarakstu ar nepieciešamajām vizītēm mūsu klīnikā un to ilgumiem.

Pēc vizītes ārsts Jūs pavadīs līdz mūsu klīnikas reģistratūrai, kur Jūs varēsiet veikt samaksu par vizīti, kā arī pierakstīties nākamajām vizītēm saskaņā ar ārstēšanas plānu.

Sazinies ar mums
Nokļūšanas norādes
Pieteikties konsultācijai

Šīs mājaslapas pārzinis ir SIA Adenta, kontaktinformācija. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Uzzināt vairāk.

Pieņemt
Noraidīt