Piekļuve
Aizdevuma kalkulātors

Īstenojiet Jūsu ieceres jau šodien!

Sadarbībā ar aizdevums.lv piedāvājam īpašus nosacījumus klīnikas klientiem, ārstēšanas apmaksai izmantojot naudas kredītu.


Izvēlieties 3 pieejamos naudas kredīta veidus un uzsāciet ārstēšanu nekavējoties!

Aizdevuma kalkulātors
ar vienreizēju līguma noformēšanas maksu 9%, no kopējās aizdevuma summas, aizdevuma procentu likmi 0%, maksu par aizdevuma apkalpošanu 0%.
ar vienreizēju līguma noformēšanas maksu 12% no kopējās aizdevuma summas, aizdevuma procentu likmi 0%, maksu par aizdevuma apkalpošanu 0%.
ar vienreizēju līguma noformēšanas maksu 14% no kopējās aizdevuma summas, aizdevuma procentu likmi 0%, maksu par aizdevuma apkalpošanu 0%.

Kā Jums jārīkojas?

  • Izvēlieties finansējumu visai ārstēšanas summai vai tikai daļai.
  • Izvēlieties kādu no trīs aizdevuma termiņiem – 12 mēneši, 18 mēneši vai 24 mēneši.
  • Iesniedziet aizdevuma pieteikuma formu nospiežot pogu ar Jūsu izvēlēto aizdevuma termiņu.
  • Saņemiet atbildi no aizdevums.lv 1h stundas laikā.
  • Ierodoties klīnikā uz vizīti, parakstiet Jums sagatavoto aizdevums.lv līgumu (līdz ņemiet personu apliecinošu dokumentu – pasi vai ID karti).

Jautājumu gadījumā sazinieties ar mūsu klīnikas darbiniekiem, zvanot pa telefonu  +371 67 339 300 vai rakstot adenta@adenta.lv

Aizdevuma kalkulātors

Šīs mājaslapas pārzinis ir SIA Adenta, kontaktinformācija. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Uzzināt vairāk.

Pieņemt
Noraidīt