Piekļuve

Cenas

ZOBĀRSTNIECĪBA
DERMATOLOĢIJA
ĪPAŠIE
PIEDĀVĀJUMI
UZDĀVINI
SKAISTU SMAIDU
ORTODONTIJA
ESTĒTISKĀS
PROCEDŪRAS
DALĪTAIS
MAKSĀJUMS
APDROŠINĀŠANA

Dalītais maksājums

Mūsu speciālisti uzskata, ka kvalitatīvai zobu aprūpei jābūt pieejamai ikvienam, tāpēc klīnika Adenta piedāvā iespēju par saņemtajiem pakalpojumiem norēķināties arī pa daļām. Sazinieties ar mums un uzziniet vairāk par iespēju veikt dalītos maksājumus, lai padarītu nepieciešamo aprūpi pieejamāku un ērtāku.

Klix Pay later

maksā bez ikmēneša %

UZZINĀT VAIRĀK

Uzdāvini
skaistu smaidu

Ieprieciniet sev tuvākos! Nedāviniet viņiem lietas, bet dāvājiet veselību un skaistu smaidu! Jūsu dāvana ir tikai dažu klikšķu attālumā. Spiediet pogu Iegādāties dāvanu karti, norādiet summu, veltījuma tekstu, veiciet apmaksu un saņemiet dāvanu karti Jūsu e-pastā uzreiz. Tas ir tik vienkārši!

IEGĀDĀTIES

Apdrošināšana

Vairs nekādas ārstniecības čeku iesniegšanas! Iatupiet laiku, izmantojot mūsu klīnikas tiešsaistes apdrošināšanas pakalpojumus. Kā tas darbojas? Veiciet ārstēšanas procedūru, pirms apmaksas uzrādiet apdrošināšanas karti, mūsu darbinieces tiešsaistē aizpildīs veikto procedūru formu, maksājiet tikai atlikušo summu, ko neapmaksā apdrošināšanas sabiedrība. Tas ir tieši tik vienkārši!

Šīs mājaslapas pārzinis ir SIA Adenta, kontaktinformācija. Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Uzzināt vairāk.

Pieņemt
Noraidīt