VALTS IEŅĒMUMU DIENESTS ATKĀRTOTI IZSAKA PATEICĪBU MŪSU KLĪNIKAI

30. Apr, 2015
VALTS IEŅĒMUMU DIENESTS ATKĀRTOTI IZSAKA PATEICĪBU MŪSU KLĪNIKAI

Labdien, godātais nodokļu maksātāj!
Tāpat kā pagājušā gada oktobrī, VID ir izvērtējis nodokļu maksātāju veiktās nodokļu iemaksas valsts budžetā, lai pateiktos tiem, kuri godprātīgi pilda likumos noteiktās nodokļu saistības un veic ievērojamas iemaksas valsts budžetā.
Arī 2014.gadā Jūsu veiktie nodokļu maksājumi valsts budžetā tāpat kā 2013.gadā ir ievērojami, kas liecina par Jūsu ieguldījumu valsts attīstībā un godprātīgu attieksmi pret nodokļu saistību izpildi. VID atzinīgi vērtē līdzšinējo sadarbību un informē, ka, lai veicinātu nodokļu saistību brīvprātīgas izpildes līmeņa paaugstināšanos un lieki neradītu papildus administratīvos šķēršļus, līdz 2016.gada 1.maijam VID Jums neveiks nodokļu kontroles pasākumus. Vienlaikus atzīmējam, ka arī turpmāk Jūsu darbību pastāvīgi uzraudzīsim un, ja tiks konstatēti būtiski nodokļu nenomaksas riski vai nodokļu normatīvo aktu neievērošanas gadījumi, tiks veikti atbilstoši nodokļu administrēšanas pasākumi.
VID arī turpmāk katru gadu novērtēs nodokļu saistību ievērošanu un samaksāto nodokļu apjomu iepriekšējā gadā, un nodokļu maksātājam, kurš godprātīgi pilda likumos noteiktās nodokļu saistības un veic ievērojamus nodokļu maksājumus budžetā, par to paziņos EDS.
VID kolektīva vārdā pateicos par Jūsu ieguldījumu valsts budžetā, tādējādi sekmējot ekonomikas attīstību un valsts labklājības paaugstināšanos. Mēs turpināsim uzlabot klientu apkalpošanu, pilnveidot sniegto pakalpojumu kvalitāti un mazināt administratīvo slogu godprātīgiem nodokļu maksātājiem, tādējādi sekmējot godīgu konkurenci un uzlabojot uzņēmējdarbības vidi valstī kopumā.
Vēlam panākumus Jūsu uzņēmuma darbībā un izaugsmē, kā arī ceram uz veiksmīgu sadarbību turpmāk!

Ar cieņu ģenerāldirektore I.Pētersone


Citi raksti

gallery image next gallery image previous gallery image close
1 / 3
close