Straumann SLAactive implants

02. Jūl, 2020
Straumann SLAactive implants

Straumann Roxild SLActive implants ir ražtos no patentēta titāna-cirkonija sakausējuma un tam ir unikāla ķīmiski aktīva virsma, kas samazina komplikāciju risku divreiz, salīdzinot ar parastu titāna implantu. Tas ir viens no iemesliem , kāpēc Šveices kompānija Straumann ir Zobu implantu ražotājs Nr.1 pasaulē!

Straumann ražo implantus no patentēta titāna/cirkonija sakausējuma – Roxolid. Zinātniskie pētījumi parādīja, ka, aizstājot titānu ar Roxolid, jau tā augstais implantu ieaugšanas rādītājs (vidēji – 96,8%) palielinājās gandrīz par 2% – līdz 98,4%.

Roxolid sakausējums ir par vairāk kā 35% stiprāks nekā titāns. Gandrīz pusei pacientu nav pietiekams žokļa kaula apjoms, tādēļ ir nepieciešams to mākslīgi pieaudzēt. Tas savukārt palielina ārstēšanas izmaksas un pagarina ārstēšanas laiku. Roxolid sakausējums ļauj izmantot par vienu diametru mazāku implantu un 54% gadījumu izvairīties no kaula pieaudzēšanas operācijas, tādējādi samazinot iejaukšanos cilvēka organismā, kā arī būtiski samazinot izmaksas un ārstēšanas laiku.

Straumann implantiem ir poraina virsma SLA, kas, kā liecina pētījumi, garantē labāku un ātrāku implanta ieaugšanu. Mūsdienās SLA virsma ir implantu ražošanas zelta standarts. Lai sasniegtu pilnību, Straumann izveidoja un patentēja īpašu implanta virsmu SLActive un paaugstināja implantu ieaugšanas rezultātus vēl nebijušā līmenī.

SLActive implants stimulē sadzīšanas procesus, uzlabo kaulaudu apgādi ar asinīm, mazina iekaisumus un paātrina jauna kaula veidošanos.

Rezultātā implanta ieaugšana norit pat divas reizes ātrāk. Implanta veiksmīgas ieaugšanas rādītāji palielinās līdz 99-100%, pat sarežģītos gadījumos[6] .

Ja pacients vēlas pagaidu zobu uzreiz pēc implantācijas manipulācijas, labāku rezultātu sasniegšanai ir jāizvēlas SLActive implants – pētījumi rāda, ka, noslogojot implantu uzreiz pēc ieskrūvēšanas, komplikāciju risks samazinās divas reizes, ja tiek izmantota SLActive virsma 


Citi raksti

gallery image next gallery image previous gallery image close
1 / 3
close