PREVDENT nHAp aplikators (Repairing Serum) zobu jutības mazināšanai.

13. Mai, 2016
PREVDENT nHAp aplikators (Repairing Serum) zobu jutības mazināšanai.

Radīta jauna zobu cieto audu patoloģiju ārstēšanas koncepcija. Tiek nostiprināta ne tikai emaljas un dentīna virskārta, bet arī aizpildīti mikrodefekti zobā ar mākslīgu kaula pamatvielu – hidroksilapatītu (HA).

PREVDENT SERUMS pret zobu paaugstinātu jutību un PREVDENT ZOBU PASTA darbojas pēc šī principa. Notiek nano HA kristālu rašanās no nanokalcija fosfāta un kristālu piesaistīšanās pie zoba audiem.

HA kristāli ir arī zobu audu minerālvielas sastāvdaļa. Cieto audu patoloģijas (erozijas, kariess, plaisas, u.c.) izraisa kristālu šķīšanu un maina zobu audu struktūru. Šīs izmaiņas izraisa arī paaugstinātu zobu cieto audu jutību. Pacienti jūt izteiktas sāpes no normāliem ikdienas kairinātājiem (termiskiem un  mehāniskiem), bet visizteiktākā reakcija ir uz aukstumu.

Zobu kariess sākotnējā stadijā izpaužas ar matētu, bālganu plankumu parādīšanos. Tie liecina par izteiktu „porozitāti” un zoba mineralizācijas samazināšanos. Plankumi novērojami izteiktās kariesa lokalizācijas vietās- padziļinājumos starp zobu pauguriem, ap zobu kakliņiem un starp zobiem. Šajā stadijā kariess vēl  ir  atgriezenisks process.  Tāpēc svarīga ir laicīga diagnostika un profilaktisko līdzekļu ( t. sk. PREVDENT) lietošana.

Apstrādājot bojātos zobu audus ar PREVDENT serumu (Repairing Serum), tiek slēgti „atklātie” dentīna kanāliņi, zoba mikro plaisas un poras (raksturīgas gan kariesam, gan erozijām). Notiek nano HA kristālu rašanās no nanokalcija fosfāta un kristālu piesaistīšanās pie zoba audiem. Tā rezultātā tiek nostiprināta zoba struktūra, mainās zoba optiskās īpašības (zobs kļūst gaišāks, baltāks) un zobs tiek pasargāts no kaitīgiem faktoriem (mikrobu iedarbības, skābēm u.c.). PREVDENT serums samazina  zobu jutīgumu, novēršot tā rašanās iemeslus.

PREVDENT sistemātiska lietošana nodrošina ne tikai sākotnēja kariesa izzušanu, bet arī profilaktiski novērš jaunu bojājumu rašanos. Protams, ievērojot visus mutes dobuma higiēnas pasākumus.


Citi raksti

gallery image next gallery image previous gallery image close
1 / 3
close