NO 2012.GADA JŪLIJA MĒNEŠA MŪSU KLĪNIKA PIEDĀVĀ NESĀPĪGU ANESTĒZIJU, IZMANTOJOT WAND STA SISTĒMU

31. Jūl, 2012
NO 2012.GADA JŪLIJA MĒNEŠA MŪSU KLĪNIKA PIEDĀVĀ NESĀPĪGU ANESTĒZIJU, IZMANTOJOT WAND STA SISTĒMU

Kas ir Wandt STA sistēma?

STA Single Tooth Anesthesia – viena zoba anestēzijas datorizētas anestētiķa pievades (C-CLADS) – sistēma. STA sistēma ir augstākā tehnoloģiskā līmeņa iekārta, kas atvieglo dažādu veidu vietējās anestēzijas injekciju veikšanu, ieskaitot palatinālās un STA – Intraligamentārās injekcijas.
Ar Wand STA iekārtu var veikt visu veidu tradicionālās injekcijas, kā arī, paaugstināta sāpīguma dēļ, līdz šim nepraktizētas, vai reti praktizētas injekcijas.

STA sistēma ir vienīgā anestētiķa pievades sistēma, kas sevī ietver aktīvo spiediena zondēšanas tehnoloģiju – Dynamic Pressure Sensing Technology™ (DPS), kas ir kompānijas Milestone Scientific Inc attīstīta, revolucionāra tehnoloģija un tā ļauj zobārstniecības profesionāļiem pielietot veiksmīgas un prognozējamas viena zoba anestēzijas metodes – STA intraligamentārās injekcijas.
DPS tehnoloģija ļauj speciālistam ar maksimālu precizitāti noteikt, vai injekcijas adata sasniegusi nepieciešamos audus anestēzijas veikšanai. Tas tiek panākts datoram analizējot spiedienu adatas galā injekcijas laikā un signalizējot speciālistam. Rodoties pārmērīgam spiedienam audos, iekārta automātiski pārtrauc anestētiķa pievadīšanu.

Wand STA iekārtas darbības galvenā priekšrocība ir atsevišķa zoba anestēzijas maksimāla pielietošana, kas ļauj izvairīties no tādām nepatīkamām anestēzijas blakusparādībām kā lūpu, vaigu un mēles tirpuma, jo ļauj injekcijas veikt ar maksimālu precizitāti, anestezējot tieši ligamentāros audus.

Injekcijas tiek veiktas ar vienreizlietojamo Wand šļirci, kuras kompaktums ļauj viegli piekļūt nepieciešamajai vietai. Pateicoties iekārtas darbības principam, nav nepieciešama iepriekšējā audu anestēzija, jo audi tiek anestezēti pirms adatas ievadīšanas, to pakāpeniski ievadot jau anestezētos audos, pielietojot uzmanīgu adatas rotāciju, kas nav iespējams ar tradicionālo šļirci. Pretēji tradicionālajai injekcijai, ar STA Wand anestētiķis netiek iešļircināts audos ar mehānisku spiedienu, nereti tos bojājot, bet datorizēti iepilināts – 1 piliens ik 2 sekundēs.
Darbu atvieglo arī tas, ka aspirācija notiek datorizēti.

Kāpēc izvēlēties Wand STA sistēmu?

Apmācīts speciālists ar Wand STA var injekcijas veikt nesāpīgi un bez blakusefekta, kas ir svarīgs priekšnoteikums jebkuram pacientam, it īpaši bērniem. tādā veidā pastāv iespēja izvairīties no fobijas, kas daudziem veidojas no agras bērnības, saskaroties ar tradicionālajām anestēzijas injekcijām. Ar Wand STA sistēmu veiktās injekcijas bērns var pat nepamanīt, jo ārsta rokās viņš redz tikai pildspalvai līdzīgu priekšmetu biedējošās šļirces vietā. Turpmākās procedūras laikā, nejūtot sāpes un diskomfortu, bērnā veidojas pārliecība, ka anestēzija nav nekas sāpīgs un nepatīkams, līdz ar to gan atvieglojot darbu speciālistam, gan saudzējot klātesošo vecāku veselību – šajā gadījumā – nervus.


Citi raksti

gallery image next gallery image previous gallery image close
1 / 3
close