Klīnika Headline – vienīgā specializētā ausu, kakla un deguna slimību (LOR) privātklīnika Latvijā

11. Mai, 2016
Klīnika Headline – vienīgā specializētā ausu, kakla un deguna slimību (LOR) privātklīnika Latvijā

Novērtējot augsto pakalpojumu kvalitāti, 2016.gada marta mēnesī mūsu klīnika ir uzsākusi sadarbību ar Latvijā vienīgo specializēto ausu, kaklā un deguna slimību privātklīniku Headline.

LOR apmeklējums var būt nepieciešams pirms implantācijas, protezēšanas vai endodontijas procedūrām, lai konstatētu, vai deguna blakus dobumos nav izveidojies iekaisums.

Klīnika Headline ir vienīgā specializētā ausu, kakla un deguna slimību (LOR) privātklīnika Latvijā, kas šajā nozarē darbojas kopš 2009.gada.

Klīnika  nodrošina pilnu diagnostisko un ārstniecisko procedūru spektru LOR slimību ārstēšanā, kā arī endoskopisko operēšanu. Ņemot vēra faktu, ka LOR slimības nereti saistās arī ar citām saslimšanām, klīnikā ir pieejams gastroenterologs, neirologs un fizioterapeits. Klīnika lielu uzmanību velta krākšanas un miega traucējumu ārstēšanai.  Pacientiem ar miega apnoe sindromu tiek nodrošināta miega speciālista konsultācija, polisomnogrāfija, kā arī ķirurģiskie risinājumi.

Apliecinot augsto profesionālās darbības kvalitāti, sadarbībā ar Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāti klīnika Headline studentiem un rezidentiem nodrošina apmācību LOR specialitātē.


Citi raksti

gallery image next gallery image previous gallery image close
1 / 3
close