Esi atbildīgs!

15. Mar, 2020
Esi atbildīgs!

Saistībā ar 2020. gada 12. martā Ministru kabineta pieņemto lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu visā Latvijas Republikas teritorijā mūsu klīnika:

Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, ADENTA aicina PACIENTUS ievērot maksimālu piesardzību. Lūgums izturēties ar vislielāko atbildību un piesardzību, jo mūsu klīnika ir potenciāla infekcijas Covid-19 izplatītājs.
Pietiek ar vienu neapzinīgu klīnikas pacientu, kurš var inficēt vienā dienā no 200-300‼️cilvēkus, apmeklējot tikai mūsu klīniku!

Pacientiem jāņem vērā dažādi ierobežojumi un ieviestie drošības pasākumi, kas saistīti ar ārkārtas situāciju valstī, lai mazinātu Covid-19 izplatību

• Ja neesi pārliecināts vai nejūties droši atcel vizīti uz vēlāku laiku un #paliecmājās ‼️

• Mēs gādāsim par telpu uzkopšanu un virsmu, kurām bieži pieskaras cilvēki, pastiprinātu dezinficēšanu klīnikas telpās. Uz laiku, diemžēl, nebūs pieejama kafija/tēja un dzeramais ūdens, kā arī bērnu rotaļu stūrītis, jo mums rūp mūsu pacients un mūsu klīnikas personāls‼️


Iedzīvotājus, kuri atgriezušies no ‼️ceļojuma‼️, aicinām nepakļaut citas personas inficēšanās riskam, cenšoties samazināt tiešus kontaktus ar citiem cilvēkiem.

– būsim atbildīgi un ievērosim valdības noteiktos ierobežojumus-stingri ievērot karantīnas režīmu‼️
– Sargāsim sevi un līdzcilvēkus.
– Saglabāsim racionālu domāšanu, sniegsim atbalstu līdzcilvēkiem un turpināsim rūpēties par mutes dobumu higienu.

Atcerēsimies, ka no saslimšanas ar Covid-19 infekciju nav pasargāts neviens no mums, ne tikai tie, kuri pēdējā laikā bijuši ārzemēs. 
Īpaši mums visiem kopā jāgādā par to, lai veselību saglabātu gados vecākie cilvēki- mūsu vecāki, vecvecāki‼️


Citi raksti

gallery image next gallery image previous gallery image close
1 / 3
close

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai. Piekrist Uzzināt vairāk